2012 m. gegužės 12 d., šeštadienis

Tulpių žydėjimo šventė Vingio parke

Tulpės dažniausiai asocijuojasi su Olandija, bet iš tikrųjų jų tėvynė yra Turkija. Tulpė laikoma nacionaline gėle Turkijoje ir Irane, jos simbolis labai dažnas jų liaudies mene. Šiandien Vingio parke, nepaisant ant skėčių barbenančio lietaus, susirinko nemažai žmonių pasigrožėti tulpėmis. Prifotografavau labai daug, taigi teko krupščiai atrinkti nuotraukas vadovaujantis visiškai subjektyviais kriterijais. Taigi, prašom prisislinkti arčiau ir grožėtis.

 


Eilėraštis, kuris ilsėjosi tulpės žiedo dugne kaip mažas vabalėlis

...pažiūrėk
ach
pažiūrėk
į
tulpės
žiedo dugną-

kaip
mėgsta
pažiūrėt
į
šulinio
dugną 
vaikai

gal
šviesus
jis
gal
raudonas
o
gal
švyti
visais
atspindžiais žvaigžės-

...pažiūrėk
ach
pažiūrėk
į
tulpės
žiedo dugną-
i
nenueiki
nepajutęs
paslapties...


 


  

Ar gražu buvo?

Su meile,

Kūtvėla Tulpaitė

5 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Ačiū! Puikios nuotraukos :)

MariukasM rašė...

Kai kurios nuotraukos tikrai gražios :)

Ele Pranaityte rašė...

@Mariukas- taip, kai kurios gėlės nesigavo gerai, apšvietimas lietingu oru blogas, o aš su skaitmeniniu aparatu ne visada sutariu. Bet ir geriausiai gavusios nuotraukos neatskleidžia to grožio, kuris ten buvo. Deja, daugelis tulpių jau buvo nužydėję.
@Anonymous- malonu, kad patiko :-)

Vytautas rašė...

Kūtvėla, manau būtų skaitytojams naudinga, jeigu kiekvieno savo straipsnio anotacijoje parašytum datą, nes dabar straipsnyje laikas nurodomas tik vienu sakiniu: „Šiandien Vingio parke, nepaisant ant skėčių barbenančio lietaus, susirinko nemažai žmonių pasigrožėti tulpėmis“, o konkretesnę datą sužinau tik skaitydamas lankytojų komentarus...

Ele Pranaityte rašė...

Padaryta.